Přidej se k nám na Facebooku!!!

Ostrov Tenerife

Dovolená na Tenerife? Klikněte zde, vyberte zájezd a jeďte!!!


Autopůjčovna

Na Tenerife (podobně jako na ostatních Kanárských ostrovech) si můžete půjčit auto nebo motorku. Ceny se pohybují od 35 EUR a výše / 1 den, a příjemná je i cena benzínu která se pohybuje okolo 0,85 EUR (benzín je na Kanárských ostrovech osvobozen od daně). Doporučujeme rezervovat auto předem, půjčení na místě je komplikovanější a především dražší. Rezervace online je zdarma, lze měnit i bezplatně zrušit.


Vyplatí se vybírat z rozmyslem: když je cena při online rezervaci u některé půjčovny mnohem nižší než u ostatních, pak při vyzvednutí auta budete nejspíš požádáni o poplatek mezi 100-200 EUR. Jsou to výlohy na pojištění a podobné skryté poplatky. Některé požadují zastavení částky kolem 1000 Eur z Vaší kreditní karty.

TIP: slušná půjčovna nemá žádné skryté poplatky!!! Údajně slušné půjčovny jsou např. Cicar, Autoreisen, Orcar, Pluscar. Nedobré zkušenosti jsou se společností GOLDCAR.


Máte dobrou/špatnou zkušenost? Podělte se s ostatními uživateli, pište prosím na adresu mojesardinie@seznam.cz. Děkujeme.Autorem fotografií je J. Krásová www.krasova.com (pokud ne je to uvedeno)