Přidej se k nám na Facebooku!!!

Ostrov Tenerife

Dovolená na Tenerife? Klikněte zde, vyberte zájezd a jeďte!!!Lago Martiánez


Lago Martiánez (Costa Martiánez) je umělé vytvořené jezero napouštěné denně čerstvou mořskou vodou, a pýcha městečka Puerto de la Cruz. Je jedním z nejvíce obdivovaných příkladů moderního využití skalnatého pobřeží.


Vytvořil jej prestižní tým odborníků v čele se slavným umělcem Cesarem Manrique z Lanzarote. Lago Costa Martiánez perfektně ladí s tradiční kanárskou architekturou a pyšní se původní rostlinami a původní plastikami.

Umělé jezero s 27.000 krychlovými metry mořské vody, to jsou čtyři bazény pro dospělé a tři dětské bazény postavené přímo na pobřežních skalách městečka Puerto de la Cruz. Opravdu skvělé koupání, bazény jsou různě hluboké, lehátko v ceně, slunečník za příplatek, každé ráno pomocí vodotrysku a fontány napouštěné čerstvou mořskou vodou, pokud to chcete zažít na vlastní oči a kůži tak musíte jít dopoledne (viz video). Velmi čisto, krásně udržovaný areál.


K dispozici je celá řada barů, restaurací, stánků a kasino dává komplexu zvláštní vitalitu a tento půvabný areál je jednou z nejvýraznějších atrakcí celého ostrova Tenerife.Panoráma 360º

Panoráma zdeMapa
Video Lago Martiánez


Klíčová slova: Lago Martiánez, Puerto de la CruzAutorem fotografií je J. Krásová www.krasova.com (pokud ne je to uvedeno)